Kā mūs atrast

Esiet sveicināti TIR SIA – jūsu uzticamajā biroja preču, kases aparātu un kases lentu piegādātājā. Mēs lepojamies ar plašu klāstu nozares produktu piedāvājumā, kas aptver viss, sākot no biroja piederumiem, elektronikas līdz pat moderniem un efektīviem kases aparātiem.

Mūsu pieredzējušie speciālisti ir gatavi palīdzēt jums izvēlēties labāko produktu, pilnībā atbilstošu jūsu biroja un biznesa vajadzībām. Mēs saprotam, ka katram uzņēmumam ir savas unikālas prasības un mērķi un tieši tāpēc mēs esam apņēmušies nodrošināt vislabāko konsultāciju un apkalpošanas pakalpojumu jums.

Neskatoties uz to, vai vajadzīgi biroja preces, printeri, datoru perifēriju vai moderns kases aparāts ar atbilstošām funkcijām un iespējām, mēs varam palīdzēt.

Lielākā daļa no mūsu produktiem ir pieejami noliktavā, tāpēc mēs esam gatavi nodrošināt ātru un efektīvu piegādi uz jūsu biroju.

Sazinieties ar mums jau šodien, lai uzzinātu vairāk par mūsu produktu klāstu un piedāvājumiem – tieši jums. TIR SIA ir jūsu uzticamais partneris biroja preču un tehnikas iegādē!

Jūrkalnes iela 6, Rīga
TIR SIA
PVN numurs:
40203063284
+371 22 535 335